DZIEŃ KROPKI

Postaw tu kropkę i zobaczymy, co się stanie” – powiedziała nauczycielka do Vashti, która wcale nie zachwyciła się tym pomysłem. Dziewczynka od niechcenia wycelowała czarnym flamastrem w środek białej kartki i sprawę uznała za zakończoną. Tymczasem był to dopiero początek twórczej przygody…

Międzynarodowy Dzień Kropki to przede wszystkim święto kreatywności. W naszej szkole jest obchodzone co roku. Podczas dzisiejszych zajęć w klasach 1-3 powstawały wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki. Na matematyce w oddziałach 4-8 uczniowie celebrowali Matematyczny Dzień Kropki, pracując w parach, obliczając działania i łącząc czy kolorując kropeczki. Każda klasa w SP3 bawiła się dziś kropkami w różny sposób, ale cel był jeden: pobudzić wyobraźnię, uwierzyć w siebie i doceniać swoje możliwości. Nie trzeba chyba dodawać, że większość Trójkowiczów, zarówno uczniów, jak i nauczycieli, włączyła się w akcję Samorządu Uczniowskiego i podkreśliła rangę dzisiejszego święta, przywdziewając kreacje w kropki, a także ozdabiając drzwi do swojej klasopracowni kropkami.

Szczepienia przeciw HPV
Ikonka pełna emocji