Międzynarodowy Dzień Muzyki

1 października w naszej szkole obyły się trzy koncerty z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. Na scenie wystąpiło wielu utalentowanych solistów, wokalistów, instrumentalistów oraz tancerzy. Gościnnie zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 22, a także przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Szczęśliwa Trzynastka”, które zaśpiewały piosenkę ,,Zebra” przy akompaniamencie instrumentów perkusyjnych. Wszyscy uczestnicy bawili się doskonale, tańcząc i śpiewając wraz z artystami.

Wystąpili:

z SP3: Ignacy Wieruszewski – akordeon, Oliwier Janiak – flet prosty, Antonina Wieruszewska – wokal, pianino, Marta Ubych – wokal, Lena Kowalska – wokal, Amelia Światła – wokal, Martyna Szczesna – wokal, Julia Więcek – wokal, Pola Wojtkowiak – wokal , Jessica Piskozub-Wroblewska – wokal (chórki ), Wojtek Nowicki – wokal (chórki ), Zuzanna Kranc – pianino, skrzypce, Jolanta Sitow- wokal, reprezentanci wokalni klasy 4b

z SP22: Filip Błaszczyk – flet prosty, Aleksandra Lesińska – pianino, Julia Żeczow – taniec, Amelia Jankowska – taniec, Emilia Warszewska – taniec.

Koncert prowadziła Julia Kaźmierczak.

DZIEŃ CHŁOPAKA
NOC ZAWODOWCÓW 2024