,,Uśmiech kosztuje mniej od prądu i daje więcej światła”

W tym roku pierwszy spośród Tygodni Dobrych Myśli odbył się wokół hasła: ,,Uśmiech kosztuje mniej od prądu i daje więcej światła”. Uczniowie klas pierwszych oraz zerówki wraz z wychowawcami zaprosili całą społeczność szkolną do dzielenia się uśmiechem, serdecznością, a przy tym do wspólnej dobrej zabawy. Dzisiejszy dzień był szczególny, gdyż w tym dniu przypada Światowy Dzień Uśmiechu, radosne święto obchodzone w pierwszy piątek października od 1999 roku. Pomysłodawcą tego projektu był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej, uśmiechniętej buzi, tzw. „smiley face”, stworzonej w 1963 roku.

Chcemy wszystkich zachęcić do codziennego uśmiechania się i przekazywania tej sympatycznej reakcji wszystkim napotkanym osobom. Uśmiech ułatwia życie – zacznij uśmiechać się już dziś.

NOC ZAWODOWCÓW 2024
AKCJA CHARYTATYWNA ZBK